Polcom w debacie na Cloud Infra User Group

Anna Kulikowska z Polcom wzięła udział w debacie poświęconej nowoczesnym usługom świadczonym przez ośrodki data center podczas meetupu "Cloud Infra User Group". Cloud Infra User Group Kraków jest spotkaniem kierowanym do inżynierów, architektów i konsultantów IT. To cykliczne wydarzenie jest się miejscem, gdzie spotykają się ludzie zajmujący się na co dzień technologiami szeroko pojętej tematyki dot. infrastruktury IT.

Anna Klulikowska wzięła udział w dyskusji trzech polskich dostawców usług w chmurze o tym jakie usługi dodane poza zwykłą kolokacją firmy takie jak nasza mogą zaoferować w nadchodzącym czasie. Podczas spotkania poruszano tematy dotyczące chmury publicznej, prywatnej, czy też hybrydowej, nowoczesnych rozwiązaniach DC, DevOps i infrastrukturach CI/CD… Prelegenci,  w większości z Krakowa, mówili także o projektach realizowanych na naszym poletku - bo u nas też się dzieje!

 

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zamknij