background

Business Continuity

Ciągłość działania biznesu

Dbamy o ciągłość działania Twojego biznesu

Ciągłość działania firmy zależy od wielu czynników. Jednym z nich jest możliwość kontynuacji pracy w wypadku sytuacji katastrofy w siedzibie firmy.

Zobacz prezentację video

Zarządzanie ciągłością działania oparte na doświadczeniu

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w świadczeniu usług dla naszych klientów posiadamy odpowiednią wiedzę procesową na temat zapewnienia ciągłości działania przedsiębiorstw oraz potrafimy dostosować się do dynamicznie zmieniających się potrzeb związanych z nieprzewidzianymi zdarzeniami.

Wysoka cena za brak planu

Mamy świadomość, że właściwe zarządzanie ciągłością działania firmy jest kluczowe, a każda przerwa w funkcjonowaniu biznesu wiąże się ze stratami trudnymi do oszacowania. Właśnie dlatego każdy projekt realizujemy zgodnie z procedurami przy zachowaniu najwyższego poziomu jakości i bezpieczeństwa.

Budowanie kompleksowych rozwiązań

Oferujemy dopasowane do potrzeb klientów usługi, które umożliwiają ciągłość funkcjonowania organizacji. Mamy gotowe rozwiązania, które chronią firmy przed stratami wynikającymi ze zdarzeń trudnych do przewidzenia, m.in. zdarzeń katastrofalnych.

Business Continuity Management od Polcom

Zabezpieczamy ciągłość działania organizacji poprzez pełne podtrzymanie procesów związanych z ciągłością pracy kluczowych systemów i aplikacji. Dzięki temu w przypadku nieoczekiwanych zdarzeń katastrofalnych ograniczamy ryzyko przestojów w funkcjonowania firmy.

Jeśli szukasz usług, które

Zwiększą niezawodność i ciągłość działania icon
Zwiększą niezawodność i ciągłość działania
Wspomogą transformację cyfrową biznesu icon
Wspomogą transformację cyfrową biznesu
Podniosą elastyczność IT i sprawią, że będzie dopasowane do aktualnych potrzeb biznesu icon
Podniosą elastyczność IT i sprawią, że będzie dopasowane do aktualnych potrzeb biznesu
Zapewnią pełne bezpieczeństwo IT icon
Zapewnią pełne bezpieczeństwo IT

To dobrze, że tu jesteś. Zobacz jak możemy Ci pomóc

Zapasowe centrum danych icon

Zapasowe centrum danych

Zapasowa infrastruktura IT to gwarancja, że w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń kluczowe systemy zostaną szybko przywrócone do działania.
Biuro zapasowe icon

Biuro zapasowe

Świadczymy usługę biura zapasowego, która pozwala na natychmiastowe podjęcie pracy w przypadku awarii w głównej siedzibie Twojej firmy.
Disaster Recovery icon

Disaster Recovery

W przypadku nieprzewidzianych zdarzeń w podstawowej lokalizacji, usługa pozwala na przełączenie kluczowych systemów do ośrodka zapasowego.
 background

Zapewnij ciągłość działania biznesu Twojej firmy

Redundantna architektura

Architektura chmury obliczeniowej działa w oparciu o dwa najnowocześniejsze ośrodki data center, połączone ze sobą światłowodem.

Dzięki temu udostępniana platforma jest bezpieczna i pozwala na niemalże zerową utratę danych oraz ich przekaz bez żadnych przestojów. Naszym klientom udostępniamy także szereg rozwiązań w modelu usługowym, dzięki którym mogą zabezpieczyć kluczowe dla ich biznesu dane.

Czytaj więcej

Case study

Dowiedz się więcej alt 375 Nationale-Nederlanden przez 5 lat wspierane w zakresie business continuity

Nationale-Nederlanden to część Grupy NN, która działa w wielu krajach europejskich, jak również w Japonii. Grupie zaufało już ponad 15 mln klientów na całym świecie. Nationale-Nederlanden dystrybuuje swoje produkty przez…

Dowiedz się więcej alt 375 NEO Hospital stawia na Polcom Cloud

NEO Hospital to grupa jednostek medycznych, w skład której wchodzą: krakowski Szpital na Klinach, Centrum Chirurgii Robotycznej oraz zespół gabinetów ambulatoryjnych. Głównym celem organizacji jest zapewnienie swoim pacjentom najwyższego standardu…

Dowiedz się więcej alt 375 SoftNet i Polcom zapewniają zgodność z regulacjami dla banków

SoftNet jest Spółką specjalizującą się w oprogramowaniu, technologii oraz usługach dla sektora finansowego, a w szczególności dla bankowości. W swojej ofercie posiada kompleksową obsługę oraz wsparcie dla produktów bankowych związanych…

Czytaj więcej

Zaufali nam

Carrefour
Carrefour Referencje
Nationale-Nederlanden
Nationale-Nederlanden Case study Referencje
BNP Paribas Bank Polska S.A.
BNP Paribas Bank Polska S.A. Referencje

Potrzebujesz dedykowanego rozwiązania?

Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Napisz do nas i opowiedz nam więcej o Twoim projekcie.
Postaramy się pomóc.


Wyślij zapytanie