Ochrona przed cyberatakami background

Security as a Service

Bezpieczeństwo danych w firmie

W czasach szerzącej się cyberprzestępczości należy szczególnie zadbać o bezpieczeństwo IT

W ramach usługi Security as a Service oferujemy pełną gamę rozwiązań, które pozwolą odpowiednio zabezpieczyć dane Twojej firmy na takim poziomie, jakiego potrzebujesz.

Bezpieczeństwo w modelu usługowym

Zabezpieczenie danych w firmie stanowi wyzwanie dla każdego przedsiębiorstwa, które wykorzystuje technologie IT w codziennej pracy. Efektem transformacji cyfrowej jest konieczność odpowiedniego zabezpieczenia danych, które są kluczowym kapitałem wielu firm.

Usługa Security as a Service pomaga na bieżąco wykrywać zagrożenia i pozwala na niemal natychmiastową reakcję na nie. Oferujemy kompleksowe zabezpieczenie danych przed atakiem.

Jeśli szukasz rozwiązań, które

Zautomatyzują procesy icon
Zautomatyzują procesy zarządzania bezpieczeństwem
Pozwolą na samodzielne icon
Pozwolą na samodzielne zarządzanie i obsługę incydentów bezpieczeństwa
Pozwolą na szybkie icon
Pozwolą na szybkie wykrycie problemów wewnątrz systemu
Zwiększą niezawodność i ciągłość działania icon
Zwiększą niezawodność i ciągłość działania
Zwiększą poziom bezpieczeństwa icon
Zwiększą poziom bezpieczeństwa
Zabezpieczą maszyny wirtualne icon
Zabezpieczą maszyny wirtualne przed nieautoryzowanym dostępem

To dobrze, że tu jesteś. Zobacz, jak możemy Ci pomóc

Ochrona DoS / DDoS icon

Ochrona DoS / DDoS

Ataki typu DoS/DDoS są jednymi z najbardziej popularnych ataków na sieć lub systemy, a przy tym jednymi z najgroźniejszych. Ich głównym celem jest utrudnienie lub uniemożliwienie dostępu do usług sieciowych.
Backup as a Service icon

Backup as a Service

Czy moja firma potrzebuje backupu? Dziś już nikt nie zadaje sobie tego pytania, bo w dobie cyfryzacji dane stały się dla nas kluczowym kapitałem, który musi zostać odpowiednio zabezpieczony.

Szyfrowanie danych icon

Szyfrowanie danych

Usługa szyfrowania danych sprawia, że nasi klienci mogą mieć pewność tego, że tylko oni mają wpływ na to, komu udostępniane są dane przechowywane w chmurze.
Detekcja anomalii icon

Detekcja anomalii

Usługa detekcji anomalii polega na udostępnianiu oprogramowania do monitoringu i analizy danych, dotyczących dostępności i wydajności określonych systemów.
SOC as a Service icon

SOC as a Service

Szybki czas reakcji na incydenty w zakresie bezpieczeństwa jest podstawowym warunkiem spełnienia wymogów regulatorów rynku oraz przepisów i regulacji, takich jak RODO.
 background

Testy i raporty bezpieczeństwa

Spełnienie wszystkich wymogów oraz wdrożenie i zakup odpowiednich technologii jest kosztowne i wymaga licznych kompetencji.

Dzięki usłudze Security as a Service możesz korzystać z najbardziej zaawansowanych technologii w obszarze bezpieczeństwa, z zachowaniem norm i regulacji prawnych oraz bez ponoszenia znacznych kosztów inwestycyjnych.

Bezpieczeństwo systemów

Zapewnij stały nadzór nad bezpieczeństwem swoich systemów przeprowadzając cykliczne audyty bezpieczeństwa. Zapewniamy regularne raporty oraz ekspercką analizę wykrytych podatności.

Umów się na konsultację z naszym specjalistą i skorzystaj z rozwiązania dopasowanego do potrzeb Twojego biznesu.

Security w modelu usługowym

W ramach usługi Security as a Service oferujemy rozwiązania w modelu usługowym gwarantujące bezpieczeństwo danych na najwyższym poziomie, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.

Dzięki usługom w ramach Security as a Service otrzymujesz m.in. natychmiastową informację o zagrożeniach i zyskujesz niezbędny czas na analizę ryzyka oraz wykonanie niezbędnych zgłoszeń. Możesz również samodzielnie zarządzać wykrywaniem incydentów oraz generować elektroniczną dokumentację o incydentach. Z kolei monitoring bezpieczeństwa umożliwia zbieranie informacji o incydentach bezpieczeństwa z systemów operacyjnych, baz danych i aplikacji.

Potrzebujesz dedykowanego rozwiązania?

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Nie wiesz, jakie usługi związane z bezpieczeństwem danych będą optymalne dla Twojego biznesu? Umów się na konsultację z naszym specjalistą, który doradzi, w jaki sposób zabezpieczyć Twoje dane.

Napisz do nas i opowiedz nam więcej o Twoim projekcie.
Postaramy się pomóc.


Wyślij zapytanie