Oracle cloud platform background

Oracle Cloud Platform

Polcom Oracle Cloud Platform

Platforma chmurowa dedykowana dla rozwiązań Oracle

Platforma chmurowa Polcom zapewnia pełną wydajność i bezpieczeństwo rozwiązań Oracle od baz danych po systemy klasy ERP.

ZOBACZ CASE STUDY
Case Study

Jakie korzyści daje migracja danych do chmury obliczeniowej Polcom? Przeczytaj case study i dowiedz się więcej!

ZOBACZ CASE STUDY

Wiodący producent rozwiązań dla firm

Oracle jest jednym z wiodących dostawców rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw i organizacji. Dostarcza szeroką gamę produktów, od serwerów aplikacyjnych po systemy klasy ERP. Jednym z najważniejszych produktów  firmy Oracle jest relacyjna baza danych.

 

Oracle Cloud Solutions

W odpowiedzi na oczekiwania klientów Polcom udostępnia platformę spełniającą wymagania określone przez producenta oprogramowania, która pozwala na uruchamianie i używanie produktów Oracle zgodnie z faktycznym zapotrzebowaniem i wymaganiami biznesowymi. Pełna skalowalność infrastruktury pozwala na płynne zwiększanie zasobów i wydajności wraz ze wzrostem zapotrzebowania.

Zaufali nam

Alchemia SA
BillBird
BNP Paribas Bank Polska S.A.
BNP Paribas Bank Polska S.A. Referencje
Creativ-Ceutical
Creativ-Ceutical Referencje
CTL Logistics

Rozwiązania Oracle Cloud Platform budowane w oparciu o realne potrzeby

Wdrożenie Oracle w modelu chmurowym pozwala na znaczną redukcję kosztów związanych z inwestycjami w infrastrukturę IT. To rozwiązanie szyte na miarę w oparciu o realne potrzeby klienta, które w efekcie skutecznie wspomaga przedsiębiorstwa w sprawnym funkcjonowaniu biznesu oraz zapewnia niezawodność systemów i aplikacji.

Doradzamy, jak usprawnić i zoptymalizować działanie systemów, aby wykorzystać ich maksymalne możliwości.

Oracle w chmurze dla biznesu

Rozwiązanie zapewnia nie tylko wysoką dostępność, ale także bezpieczeństwo na najwyższym, międzynarodowym poziomie potwierdzone licznymi certyfikatami. Oracle Cloud Platform pozwala na oszczędność czasu niezbędnego do uruchomienia i utrzymywania systemów.

Wykwalifikowany zespół specjalistów Polcom sprawuje opiekę nad platformą w zakresie sprzętowo-programistycznym w trybie 24/7/365, co pozwala na zachowanie ciągłości działania systemów i aplikacji.

Korzyści

z wdrożenia rozwiązań Oracle na Polcom Cloud

Minimalny czas wdrożenia icon

Minimalny czas wdrożenia

Pełna kompatybilność z oprogramowaniem Oracle sprawia, że usługa zmniejsza liczbę błędów konfiguracji i minimalizuje czas wdrożenia.
Optymalizacja kosztów związanych z licencjonowaniem icon

Optymalizacja kosztów związanych z licencjonowaniem

Polcom Oracle Cloud Platform pozwala zoptymalizować ponoszone koszty związane z licencjonowaniem oprogramowania Oracle i sprawia że są one przewidywalne.
Wysoki poziom bezpieczeństwa icon

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Nasze rozwiązania pomagają chronić dane Twojej Firmy. Dzięki temu możesz spełnić kluczowe wymogi RODO lub zabezpieczyć się przed atakami.
Gwarantowana dostępność usług icon

Gwarantowana dostępność usług

Zapewniamy gwarantowany poziom usług potwierdzony osobną umową SLA.
Nasze usługi budujemy
w oparciu o własne data
center
Poznaj nasze ośrodki

Nie znalazłeś tego, czego szukasz?

Napisz do nas i opowiedz nam więcej o Twoim projekcie.
Postaramy się pomóc.


Wyślij zapytanie

Często zadawane pytania

Wdrożenie Oracle w modelu chmurowym oferuje przedsiębiorstwom korzyści takie jak zmniejszenie kosztów infrastruktury informatycznej, skalowalność, elastyczność i wysoką dostępność systemów. Dzięki temu przedsiębiorstwa mogą szybko dostosowywać się do zmieniających się wymagań rynku i skutecznie zarządzać danymi, a także zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodności systemów. Wdrożenie Oracle w chmurze pozwala również na szybkie i efektywne wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych, co przekłada się na zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstw.

Rozwiązanie polega na wdrożeniu kompleksowej platformy chmurowej oferowanej, w oparciu o technologie Oracle. Obejmuje ono różnorodne usługi i narzędzia, które umożliwiają firmom przeniesienie i zarządzanie swoją infrastrukturą IT w chmurze.

Tak, usługa jest zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie danych i infrastruktury. Polcom gwarantuje zabezpieczenia potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami oraz zgodne z wymogami RODO.

Tak, Polcom Oracle Cloud Platform zapewnia wsparcie techniczne dla swoich klientów. Polcom oferuje szeroki zakres usług wsparcia technicznego, w tym m.in. pomoc w konfiguracji i wdrażaniu usług chmurowych, monitorowanie i zarządzanie wydajnością, rozwiązywanie problemów technicznych oraz szkolenia i doradztwo. Polcom dysponuje zespołem ekspertów, którzy są gotowi pomóc klientom w każdym etapie wdrażania i eksploatacji usług Oracle Cloud Platform. Wsparcie techniczne jest dostępne zarówno w formie zdalnej, jak i na miejscu, w zależności od potrzeb klienta.