background
Usługi

Ochrona DoS / DDoS

Pełna ochrona Twoich aplikacji webowych

Ataki typu DoS /DDoS są jednymi z najbardziej popularnych ataków na sieć lub systemy, a przy tym jednymi z najgroźniejszych. Usługi Polcom pozwalają na skuteczne identyfikowanie oraz izolowanie podejrzanego ruchu w zakresie ataków typu DoS / DDoS.

Bezpieczeństwo w Polcom
Case Study

Dlaczego nasi klienci wybierają usługi związane z bezpieczeństwem w Polcom?

Zobacz case study
Anty DDoS w Polcom

Głównym celem ataków DOS/DDOS jest utrudnienie lub uniemożliwienie dostępu do usług sieciowych. Wynikiem tego jest niedziałająca lub niestabilna praca usług klienta, prowadząca do strat finansowych i wizerunkowych.

Anty DDoS w Polcom to usługa pozwalająca na skuteczne identyfikowanie oraz izolowanie podejrzanego ruchu w zakresie ataków typu DDoS.

Mitygacja ataków

Mitygacja ataków odbywa się na kilku poziomach – od łącz operatorskich po dostęp do aplikacji. Systemy są monitorowane i zarządzane prze Polcom w trybie 24/7, co zapewnia najkrótszy czas reakcji na incydenty pojawiające się w sieci.

Zarządzanie przedsiębiorstwem w rozproszonej strukturze jest niemałym wyzwaniem. W ramach  usystematyzowania tego procesu poszukiwaliśmy rozwiązania, które pozwoliłoby na zachowanie odpowiedniej wydajności i zakładało przewidywalny model kosztowy. Ważne też, żeby płynnie działało niezależnie od lokalizacji. Rozwiązaniem dla nas okazał się nowy system SAP HANA w chmurze obliczeniowej Polcom.

Cloud computing nie tylko pozwolił odciążyć firmę w kwestii utrzymania i serwisu infrastruktury informatycznej. Zyskaliśmy także wiele cennego czasu, który możemy przeznaczyć na budowanie przewag konkurencyjnych i wsparcie dla biznesu. Rozwiązanie dało nam też wiele miejsca do rozbudowy kompetencji wewnętrznych, kluczowych dla rozwijającego się, innowacyjnego przedsiębiorstwa jakim jesteśmy.

Dominik Micuła CIO

Nasza migracja do firmy Polcom zakończyła się dużym sukcesem, nie tylko doprowadziła do podwyższenia jakości naszych usług, ale również zwiększyła poziom zaufania wśród naszych klientów.

Mondher Toumi CEO Creativ-Ceutical

Kolokacja naszych serwerów do Polcom Data Center pozwoliła nam zwiększyć poziom bezpieczeństwa infrastruktury IT, który bezpośrednio wpływa na zachowanie ciągłości procesu produkcyjnego. Dzięki temu, jesteśmy pewni, że możliwość wystąpienia awarii została ograniczona do minimum.

Warto podkreślić, że przeniesienie infrastruktury informatycznej do data center, pozwoliło na redukcję kosztów inwestycyjnych związanych z utrzymaniem serwerowni. W naszej opinii, Polcom, ma najlepsze doświadczenie w obszarze usług kolokacji, doskonałe zaplecze techniczne oraz spełnia międzynarodowe standardy związane z bezpieczeństwem danych, stawiając przy tym na partnerskie relacje.

Bartosz Wójcik PC and Device Support Lead, Polaris

Główne korzyści

z usługi ochrony DoS / DDoS
Zwiększenie bezpieczeństwa ruchu icon
Zwiększenie bezpieczeństwa ruchu
Pełen wgląd w dane dotyczące ruchu icon
Pełen wgląd w dane dotyczące ruchu
Szybki czas reakcji w przypadku ataku icon
Szybki czas reakcji w przypadku ataku
Narzędzie Proste i sprawne w zarządzaniu icon
Narzędzie proste i sprawne w zarządzaniu
Najbardziej wydajna ochrona Anty-DDoS na rynku icon
Najbardziej wydajna ochrona Anty-DDoS na rynku
Ochrona bez ograniczeń co do wielkości i czasu trwania ataku icon
Ochrona bez ograniczeń co do wielkości i czasu trwania ataku
Nasze usługi budujemy
w oparciu o własne data
center
Poznaj nasze ośrodki

Potrzebujesz dedykowanego rozwiązania?

Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Napisz do nas i opowiedz nam więcej o Twoim projekcie.
Postaramy się pomóc.


Wyślij zapytanie