background

Integracja systemów

Integracja systemów IT

Zdaj się na nasze doświadczenie w integracji systemów IT

Polcom od początku swojej działalności na rynku był integratorem systemów. W wachlarzu oferowanych przez firmę usług i produktów stanowi to naszą główną linię. Polcom zatrudnia szereg specjalistów oraz inżynierów z bogatą wiedzą i doświadczeniem, pochodzących również z innych gałęzi oferowanych przez firmę usług. W naszej ofercie posiadamy szereg rozwiązań spełniających oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Integracja rozwiązań producentów

W ramach usługi integrujemy systemy działające zarówno w oparciu o tradycyjne bazy danych, jak i kompleksowe i rozbudowane aplikacje, takie jak m.in. ERP. Obecnie integrujemy rozwiązania producentów w zakresie:

• Serwerów opartych o architekturę x64
• Macierzy dyskowych (klasyczne oraz typu flash)
• Wirtualizatorów
• Rozwiązań dedykowanych dla równoważenia obciążenia
• Kopii zapasowych
• Sieci SAN

Korzyści

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie icon

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Zapewniamy międzynarodowe standardy bezpieczeństwa oraz jakości, potwierdzone licznymi certyfikatami.
Optymalizacja kosztów icon

Optymalizacja kosztów

Nie musisz inwestować w zakup dodatkowego sprzętu informatycznego wdrażając nowy system. Dzięki chmurze koszty rozkładają się w czasie oraz są w pełni przewidywalne
Odpowiedzialność za integrację systemów po stronie Polcom icon

Odpowiedzialność za integrację systemów po stronie Polcom

Elastyczność w stosunku do zmiennych warunków biznesowych icon

Elastyczność w stosunku do zmiennych warunków biznesowych

Cloud computing, dzięki możliwości skalowania infrastruktury IT, pozwala na szybkie dostosowanie się do zmian.

Integracja systemów IT – wiele korzyści w krótkim czasie

Dzięki usłudze integracji IT przeprowadzonej przez Polcom, klient otrzymuje gotowe środowisko informatyczne zapewniające szybki dostęp do danych, przy jednoczesnym zachowaniu gwarancji niezawodności i wysokiej wydajności.

Wsparcie specjalistów na każdym etapie procesu integracji IT

Polcom tworzy ponad 170 specjalistów, którzy zapewniają doradztwo na każdym etapie podjętej współpracy – zarówno w trakcie wyboru odpowiednich rozwiązań, jak i podczas wdrożenia dedykowanej usługi.

Zawsze, kiedy rozpoczynamy rozmowy z klientem, badamy jego potrzeby i poznajemy oczekiwania. Tylko dzięki temu możliwe jest dopasowanie odpowiedniego rozwiązania do jego potrzeb i zyskanie pewności, że usługa została w pełni dostosowana do modelu biznesowego firmy.

Gwarancja aktualności danych

Integracja systemów informatycznych gwarantuje, że wprowadzone do aplikacji dane zawsze będą aktualne. Dodatkowo integracja pomiędzy różnymi systemami i spójność danych pozwala na uniknięcie pomyłek, które mogą wiązać się ze stratami np. finansowymi, często bardzo trudnymi do oszacowania.

Zaufali nam

Nasze usługi budujemy
w oparciu o własne data
center
Poznaj nasze ośrodki

Potrzebujesz dedykowanego rozwiązania?

Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Napisz do nas i opowiedz nam więcej o Twoim projekcie.
Postaramy się pomóc.


Wyślij zapytanie

Często zadawane pytania

Integracja na maksymalnym wydobyciu potencjału mocy obliczeniowej ze środowisk informatycznych. Wpływa to na efektywniejsze wykorzystanie zasobów sprzętowych IT.

Integracji podlegają dowolne systemy informatyczne. Polcom specjalizuje się w integracji środowisk sprzętowych: serwerowo-macierzowych.

Tak, integracja systemów informatycznych jest rekomendowana przez producentów rozwiązań, ponieważ wpływa na ich efektywniejsze wykorzystanie.

Za integrację odpowiada doświadczony zespół inżynierów Polcom, który posiada praktyczną wiedzę w realizacji wielu projektów informatycznych z różnych dziedzin.

Polcom spcjalizuje się w integracji rozwiązań sprzętowych wszytkich wiodących producentów na rynku IT.