background
Rozwiązania

Migracja do chmury

Prosta i bezpieczna migracja do chmury? Wiemy, jak Ci pomóc!

Nowoczesne firmy coraz częściej decydują się na krok w stronę cyfryzacji. Czy jesteś gotowy i szukasz partnera, który wesprze proces migracji do chmury Twojej firmy?

Wyzwanie

Budowanie przewag konkurencyjnych w biznesie coraz częściej wymaga dostępu do nowoczesnych technologii IT.

Jak szybko zyskać do nich dostęp, bez konieczności inwestycji w nowy sprzęt i oprogramowanie?

Zacznij działać!

Możesz zwiększyć skalowalność swojej infrastruktury IT i znacznie podnieść wydajność aplikacji, bez konieczności dodatkowej inwestycji w sprzęt.

Cloud computing zapewnia elastyczność biznesową, jednak przejście na model chmurowy wymaga doświadczenia oraz budowy przemyślanej strategii.

Wiemy, jak to zrobić!

 

Rozwiązanie

Szybka i bezpieczna migracja IT do chmury.

Migracja do chmury to przeniesienie środowisk informatycznych (maszyn fizycznych i wirtualnych, serwerów, systemów operacyjnych, baz danych itd.) do środowiska cloudowego w Polcom.

Dzięki usłudze możliwe jest przetwarzanie  danych bez ograniczeń związanych z odległością geograficzną oraz optymalizacja środowiska informatycznego. Ponadto zapewniamy pełną asystę i opiekę w trakcie procesu migracji, z możliwością przejęcia odpowiedzialności za skutek procesu.

Potrzebujesz pomocy w zarządzaniu chmurą?

W Twoim zespole brakuje niektórych kompetencji w obszarze zarządzania infrastrukturą chmurową, a zatrudnienie dodatkowych osób nie wchodzi w grę?

Mamy na to gotowe rozwiązanie.

W ramach naszych usług realizujemy projekty od poziomu service desk, aż po zarządzanie rozbudowanymi środowiskami informatycznymi.

Poznaj nasze rozwiązania

Kompleksowa migracja IT

Umożliwiamy migrację zarówno do środowiska współdzielonego, jak i do dedykowanego, przygotowanego według konkretnego projektu.

Zarządzanie chmurą

Specjalizujemy się w zarządzaniu infrastrukturą serwerową oraz wdrażaniu i zarządzaniu chmurą zarówno prywatną, jak i hybrydową.

Cloud przygotowany na potrzeby biznesu

Pomagamy w szybkim uruchomieniu aplikacji ERP lub nowego systemu logistycznego w modelu chmurowym.

Grupa Nowy Styl pragnie korzystać z przekrojowych usług wspierających rozwój biznesowy. Jesteśmy zadowolonym użytkownikiem rozwiązań oferowanych przez firmę Polcom. Właściwie dobrane komponenty oraz parametry środowiska informatycznego, które dostosowują się do aktualnych zapotrzebowań naszego przedsiębiorstwa, umożliwiają nam wykorzystywanie dedykowanych rozwiązań z powodzeniem. Otrzymaliśmy odpowiednią jakość z miarodajnymi oszczędnościami.

Piotr Ziemiański Szef Infrastruktury IT w Grupie Nowy Styl

Rozwój Grupy Cognor w ostatnich latach poniósł za sobą konieczność modernizacji infrastruktury informatycznej. Decyzja o przeniesieniu kluczowych systemów, takich jak IFS Applications do chmury obliczeniowej Polcom pozwoliła nam na duże oszczędności oraz w znaczy sposób zwiększyła bezpieczeństwo naszego biznesu.

Dominik Barszcz Członek Zarządu Grupy Cognor, CFO

Stale powiększająca się skala świadczonych usług oraz liczba klientów DSI Underground, skłoniły nas do szukania dostawcy rozwiązań IT, któremu moglibyśmy zaufać. Polcom oferuje elastyczne konfiguracje, solidną infrastrukturę i wysoki poziom usług dzięki prawie stuprocentowej gwarancji SLA, którą możemy dowolnie skalować w zależności od potrzeb naszej firmy.

Daniel Göbel DSI Underground, Regional Finance Manager for Europe

Potrzebujesz dedykowanego rozwiązania?

Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Napisz do nas i opowiedz nam więcej o Twoim projekcie.
Postaramy się pomóc.


Wyślij zapytanie