Enova Cloud Platform background

Enova Cloud Platform

Polcom Enova Cloud Platform

Pełna wydajność enova365 w chmurze Polcom

Polcom zapewnia bezpieczną platformę w modelu usługowym dla enova365, gwarantującą stabilność pracy i bezpieczeństwo gromadzonych danych. Nasze rozwiązanie chmurowe spełnia w pełni wymagania oprogramowania i może być dowolnie skalowane według aktualnych potrzeb Twojej firmy.

Case Study

Jakie korzyści daje wdrożenie systemu ERP w chmurze? Przekonał się o tym nasz klient, firma Yawal. Zobacz case study:

ZOBACZ CASE STUDY

Zwiększ efektywność swojego biznesu dzięki Polcom Enova Cloud Platform

enova365 to znane oprogramowanie ERP o licznych możliwościach konfiguracji i skalowania. Rozwiązanie świetnie sprawdza się w małych i średnich organizacjach o każdym profilu prowadzonej działalności. Zawdzięcza to w głównej mierze przejrzystemu i wygodnemu w użytkowaniu interfejsie graficznym.

Wydajna platforma Polcom Cloud

Polcom oferuje certyfikowaną platformę PaaS, która zapewnia wysoką dostępność systemu oraz pełną skalowalność w przypadku wzrostu zapotrzebowania na moc obliczeniową.

Usługa Platform as a Service usprawnia zarządzanie i funkcjonowanie biznesu, a skalowalność usług pozwala na znaczne ograniczenie kosztów inwestycyjnych.

Sprawdź Polcom Cloud

Skrócenie czasu wdrożenia enova365 ERP

Do Twojej dyspozycji oddajemy wykwalifikowanych specjalistów, dzięki czemu wdrożenie enova365 w chmurze trwa znacznie krócej, a cały proces odbywa się zgodnie z procedurami. Dodatkowo wszelkie działania związane z prawidłowym funkcjonowaniem i utrzymaniem ciągłości działania systemu leżą po stronie Polcom.

Elastyczność w stosunku do zmiennych warunków biznesowych
Cloud computing, dzięki możliwości skalowania infrastruktury IT, pozwala na szybkie dostosowanie się do zmian. To z kolei ułatwia zdobywanie przewagi konkurencyjnej i dostosowania się do aktualnych wymagań rynku i potrzeb klientów.

Bezpieczeństwo enova365 w chmurze

Oferujemy dedykowaną platformę chmurową pod enova365 oraz wysoki poziom bezpieczeństwa usług poparty licznymi, międzynarodowymi certyfikatami. Posiadamy certyfikaty ISO 27001, ISO 27017, a także ISO 9001.

Zapewniamy zgodność z wymogami prawnymi oraz chronimy dane firmowe m.in. przed utratą, kradzieżą lub inwigilacją, a także przed atakami typu DOS/DDoS.

Zaufali nam

Alchemia SA
CTL Logistics
Creativ Factory
Creativ-Ceutical
Creativ-Ceutical Referencje
DPK System
DMT Software House

Korzyści

z wdrożenia enova365 na Polcom Cloud

Wysoki poziom bezpieczeństwa icon

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Nasze rozwiązania pomagają chronić dane Twojej Firmy. Dzięki temu możesz spełnić kluczowe wymogi RODO lub zabezpieczyć się przed atakami.
Skalowalność icon

Skalowalność

Parametry środowiska są skalowane w zależności od aktualnych potrzeb Twojej firmy. Dzięki temu możesz uruchomić niezbędne systemy w ciągu kilku chwil.
Ciągłość działania icon

Ciągłość działania

Globalny charakter usług Polcom oraz rozproszona infrastruktura chmury obliczeniowej pozwalają nam na zapewnienie najwyższego poziomu ciągłości działania Twojego biznesu.
Optymalizacja kosztów icon

Optymalizacja kosztów

Nie musisz inwestować w zakup dodatkowego sprzętu informatycznego wdrażając nowy system. Dzięki chmurze koszty rozkładają się w czasie oraz są w pełni przewidywalne
Nasze usługi budujemy
w oparciu o własne data
center
Poznaj nasze ośrodki

Potrzebujesz dedykowanego rozwiązania?

Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Napisz do nas i opowiedz nam więcej o Twoim projekcie.
Postaramy się pomóc.


Wyślij zapytanie