background

IFS Cloud Platform

Polcom IFS Cloud Platform

Pełna wydajność IFS ERP w chmurze Polcom

Utrzymywanie oprogramowania IFS ERP w chmurze obliczeniowej niesie za sobą wiele korzyści. Przedsiębiorstwo nie musi ponosić kosztów inwestycyjnych i operacyjnych. Dzięki przeniesieniu odpowiedzialności za infrastrukturę na data center, klienci w znacznym stopniu odciążają własne działy IT, które mogą zająć się wsparciem kluczowych procesów biznesowych w firmie.

Wysoka dostępność Twojego systemu ERP

Polcom oferuje certyfikowaną platformę chmurową pod IFS Applications, która zapewnia wysoką dostępność systemu IFS Applications oraz pełną skalowalność w przypadku wzrostu zapotrzebowania na moc obliczeniową. Udostępniane środowisko spełnia wymagania określone przez producenta oprogramowania.

Optymalizacja kosztów wdrożenia IFS ERP

Wybór platformy Polcom PaaS zapewnia nie tylko wysoką dostępność oraz bezpieczeństwo, ale oszczędza też czas i obniża koszty, wynikające z konieczności inwestycji w dodatkowy sprzęt informatyczny oraz jego utrzymanie. W porównaniu do utrzymywania własnej infrastruktury, w tym systemu typu ERP, skorzystanie z usług profesjonalnego ośrodka data center pozwala na oszczędność finansową nawet do 40 proc.

Poznaj Polcom Cloud

Odpowiedź na potrzeby biznesowe klientów, czyli IFS Cloud Platform

Platforma chmurowa pod IFS Applications gwarantuje stały dostęp do systemów i aplikacji i zmniejsza ryzyko przestojów produkcyjnych. Chmura pod IFS jest w pełni skalowalna, dzięki czemu skutecznie zwiększa wydajność systemów i aplikacji. Środowisko cloudowe projektowane jest w oparciu o realne potrzeby przedsiębiorstwa, a za proces wdrażania rozwiązania odpowiada wyspecjalizowany zespół inżynierów.

Skupienie na najważniejszych aspektach w firmie

Powierzenie utrzymywania infrastruktury zewnętrznemu dostawcy data center pozwala firmom skupiać się na core biznesu oraz daje przestrzeń na poszerzanie wewnętrznych kompetencji.

Zaufali nam

L-Systems
Bomar 2
Boryszew S.A.
Boryszew S.A. Referencje
FTF Columbus

Korzyści

z wdrożenia IFS Application na Polcom Cloud

Wysoki poziom bezpieczeństwa icon

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Nasze rozwiązania pomagają chronić dane Twojej Firmy. Dzięki temu możesz spełnić kluczowe wymogi RODO lub zabezpieczyć się przed atakami.
Skalowalność icon

Skalowalność

Parametry środowiska są skalowane w zależności od aktualnych potrzeb Twojej firmy. Dzięki temu możesz uruchomić niezbędne systemy w ciągu kilku chwil.
Skrócenie czasu wdrożenia projektu nowego środowiska icon

Skrócenie czasu wdrożenia projektu nowego środowiska

Do Twojej dyspozycji oddajemy wykwalifikowanych specjalistów, dzięki temu wdrożenie projektu trwa znacznie krócej.
Ciągłość działania icon

Ciągłość działania

Globalny charakter usług Polcom oraz rozproszona infrastruktura chmury obliczeniowej pozwalają nam na zapewnienie najwyższego poziomu ciągłości działania Twojego biznesu.
Elastyczność w stosunku do zmiennych warunków biznesowych icon

Elastyczność w stosunku do zmiennych warunków biznesowych

Cloud computing, dzięki możliwości skalowania infrastruktury IT, pozwala na szybkie dostosowanie się do zmian.
Optymalizacja kosztów icon

Optymalizacja kosztów

Nie musisz inwestować w zakup dodatkowego sprzętu informatycznego wdrażając nowy system. Dzięki chmurze koszty rozkładają się w czasie oraz są w pełni przewidywalne
Nasze usługi budujemy
w oparciu o własne data
center
Poznaj nasze ośrodki

Potrzebujesz dedykowanego rozwiązania?

Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Napisz do nas i opowiedz nam więcej o Twoim projekcie.
Postaramy się pomóc.


Wyślij zapytanie

Często zadawane pytania

IFS ERP to jeden z dostępnych na rynku rodzajów oprogramowania wspomagającego prowadzenie firm. Systematyzuje wewnętrzne procesy, dzięki czemu zarządzenie przedsiębiorstwem staje się szybsze i łatwiejsze.
Każdą wycenę przygotowujemy indywidualnie na potrzeby konkretnego projektu. Skontaktuj się z nami, chętnie porozmawiamy o Twoich potrzebach.
Każdy projekt wymaga innej mocy obliczeniowej, dlatego nasi specjaliści IT pomagają klientom w doborze odpowiednich parametrów na potrzeby konktretnego oprogramowania.
Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie projektu – zarówno przed wdrożeniem, jak i po wdrożeniu. Nasze usługi świadczymy w trybie 24/7/365.

Dzięki Polcom Cloud wdrożenie systemu IFS ERP przebiega w sposób sprawny i skoordynowany. Model chmurowy skraca czas wdrożenia projektu do minimum.