Comarch XL Cloud Platform background

Comarch XL Cloud Platform

Polcom Comarch XL Cloud Platform

Polcom Cloud - pełna moc rozwoju Twojego ERP

Comarch ERP XL to jeden z najbardziej znanych na polskim rynku systemów klasy ERP, który charakteryzuje się budową modułową. Oprogramowanie jest dedykowane średnim i dużym firmom produkcyjnym, handlowym oraz usługowym. Oferowana przez nas platforma pod oprogramowanie ERP XL spełnia wszelkie wymagania stawiane przez producenta oprogramowania. Oferujemy także pełne wsparcie podczas procesu wdrażania oraz uruchamiania usługi.

Zobacz case study
Case Study

Zobacz jakie korzyści niesie wdrożenie systemu ERP w Polcom Cloud

ZOBACZ CASE STUDY

Bezpieczna platforma Polcom Cloud

Wdrożenie ERP COMARCH XL na platformie usługowej Polcom pozwala na elastyczne i bezpieczne korzystanie z możliwości systemu. W trosce o bezpieczeństwo dbamy także o należytą ochronę danych naszych klientów przed jakąkolwiek ingerencją z zewnątrz poprzez m.in. szyfrowanie transmisji danych przy użyciu klucza SSL.

Comarch XL w chmurze

Nasi klienci otrzymują pełną pomoc w procesie migracji – w przypadku wdrożonego systemu ERP, zapewniamy usługę, jaką jest migracja systemu do chmury obliczeniowej. Podchodzimy indywidualnie do każdego projektu, a w ramach usługi klient otrzymuje gwarancję pełnego wsparcia i opieki nad projektem doświadczonych specjalistów i inżynierów.

Comarch ERP XL w modelu usługowym

Proces transformacji cyfrowej przyspieszył, a wraz z nią zaczęły się zmieniać potrzeby i wymagania klientów. Comarch ERP XL udostępniany w modelu usługowym pozwala na dowolne rozszerzanie lub zmniejszanie zakresu usług w zależności od bieżących oczekiwań rynkowych.

Jeszcze większe możliwości biznesowe z Comarch XL cloud platform

Comarch XL w chmurze to także optymalizacja kosztów i możliwość skupienia się na core biznesu. Wdrażając system ERP w oparciu o model chmurowy, firma nie musi inwestować w sprzęt informatyczny oraz utrzymywanie własnej infrastruktury.

Zaufali nam

Refleks
Grupa Brenntag
Grupa Brenntag Referencje
Velvet CARE
Velvet CARE Referencje
Alchemia SA
BDO Solutions
BDO Solutions Referencje
Boryszew S.A.
Boryszew S.A. Referencje

Coraz więcej firm decyduje się na wdrożenie systemów typu ERP w modelu chmurowym w Polcom. Dlaczego?

– ośrodki przetwarzania danych poddawane są regularnym audytom, które potwierdzają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa
– zapewniamy stały monitoring platformy cloudowej pod ERP oraz całodobową opiekę serwisową świadczoną przez wykwalifikowanych specjalistów
– spełniamy wymagania dostawców oprogramowania typu ERP oraz jesteśmy odpowiedzialni za zapewnienie ciągłości działania, co pozwala na znaczne usprawnienie procesów wewnątrz organizacji
chmura obliczeniowa to profesjonalne środowisko IT dedykowane m.in. dla systemów, które skutecznie wspomagają zarządzanie biznesem i pomagają w budowaniu przewagi konkurencyjnej

Korzyści

z wdrożenia COMARCH XL na Polcom Cloud

Wysoki poziom bezpieczeństwa icon

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Nasze rozwiązania pomagają chronić dane Twojej Firmy. Dzięki temu możesz spełnić kluczowe wymogi RODO lub zabezpieczyć się przed atakami.
Skalowalność icon

Skalowalność

Parametry środowiska są skalowane w zależności od aktualnych potrzeb Twojej firmy. Dzięki temu możesz uruchomić niezbędne systemy w ciągu kilku chwil.
Skrócenie czasu wdrożenia projektu nowego środowiska icon

Skrócenie czasu wdrożenia projektu nowego środowiska

Do Twojej dyspozycji oddajemy wykwalifikowanych specjalistów, dzięki temu wdrożenie projektu trwa znacznie krócej.
Ciągłość działania icon

Ciągłość działania

Globalny charakter usług Polcom oraz rozproszona infrastruktura chmury obliczeniowej pozwalają nam na zapewnienie najwyższego poziomu ciągłości działania Twojego biznesu.
Elastyczność w stosunku do zmiennych warunków biznesowych icon

Elastyczność w stosunku do zmiennych warunków biznesowych

Cloud computing, dzięki możliwości skalowania infrastruktury IT, pozwala na szybkie dostosowanie się do zmian.
Optymalizacja kosztów icon

Optymalizacja kosztów

Nie musisz inwestować w zakup dodatkowego sprzętu informatycznego wdrażając nowy system. Dzięki chmurze koszty rozkładają się w czasie oraz są w pełni przewidywalne
Nasze usługi budujemy
w oparciu o własne data
center
Poznaj nasze ośrodki

Potrzebujesz dedykowanego rozwiązania?

Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Napisz do nas i opowiedz nam więcej o Twoim projekcie.
Postaramy się pomóc.


Wyślij zapytanie

Przeniesienie infrastruktury informatycznej do chmury obliczeniowej Polcom, pozwoliło nam uzyskać pełną elastyczność biznesową i swobodę w planowaniu kolejnych kroków rozwoju naszej działalności. Migracja systemów ERP Comarch XL i WMS Logistic przebiegła sprawnie i kompleksowo. Na wyróżnienie zasługuje projektowe podejście zespołu Polcom, sprawna komunikacja i szybka reakcja na zgłaszane potrzeby. Wzrost poziomu bezpieczeństwa danych i nieustanna dostępność do kluczowych systemów i aplikacji poświadczają o najwyższym poziomie świadczenia usługi cloud computing.

Adam Ptasiński Dyrektor ds. Informatyki i Wdrożeń, Grupa Refleks