Microsoft dynamics 365 w chmurze background

Usługi

Polcom MICROSOFT DYNAMICS Cloud Platform

Pełna wydajność systemów ERP w chmurze Polcom

Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations w chmurze obliczeniowej zwiększy wydajność oraz usprawni pracę w Twojej firmie.

Zobacz case study
Case Study

Jakie korzyści daje wdrożenie ERP w chmurze? Przekonał się o tym nasz klient, firma Yawal. Zapoznaj się z case study:

ZOBACZ CASE STUDY

 Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations

Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations (wcześniej Microsoft Dynamics AX) to kompletny system ERP dedykowany dla średnich i dużych przedsiębiorstw, w których kluczowe jest zarządzanie procesami biznesowymi. Aplikacja wyróżnia się spośród innych systemów ERP niezwykłą elastycznością. Dzięki niej możliwe jest prowadzenie działalności w różnych lokalizacjach i krajach, niezależnie od branży, którą się zajmujesz.

Wydajna platforma Polcom Cloud pod Microsoft Dynamics 365

Polcom oferuje certyfikowaną platformę PaaS, która zapewnia wysoką dostępność systemu Microsoft Dynamics 365 ERP oraz pełną skalowalność w przypadku wzrostu zapotrzebowania na moc obliczeniową. Udostępniane środowisko spełnia wymagania określone przez producenta oprogramowania.

Pomocne narzędzie w zarządzaniu firmą

Microsoft Dynamics 365 to pomocne narzędzie wykorzystywane w celu poprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Skutecznie usprawnia zarządzanie zarówno zewnętrznymi, jak i wewnętrznymi procesami zachodzącymi w danej firmie. W modelu PaaS to kompleksowe rozwiązanie zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz ciągłość działania firmy.

Microsoft Dynamics 365 ERP w chmurze

Niezawodna infrastruktura IT oraz wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług cloud computing poparte licznymi referencjami sprawia, że Microsoft Dynamics w chmurze Polcom jest całkowicie dostosowany do potrzeb klienta i wymagań prawnych. Udostępniane przez nas środowisko informatyczne spełnia wymogi RODO i skutecznie chroni przed cyberatakami. Zapewniamy również wsparcie wykwalifikowanych inżynierów, którzy dostępni są na każdym etapie projektu w trybie ciągłym, 24/7, 365 dni w roku.

Zaufali nam

Korzyści

z wdrożenia Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations na Polcom Cloud

Wysoki poziom bezpieczeństwa icon

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Nasze rozwiązania pomagają chronić dane Twojej Firmy. Dzięki temu możesz spełnić kluczowe wymogi RODO lub zabezpieczyć się przed atakami.
Skalowalność icon

Skalowalność

Parametry środowiska są skalowane w zależności od aktualnych potrzeb Twojej firmy. Dzięki temu możesz uruchomić niezbędne systemy w ciągu kilku chwil.
Skrócenie czasu wdrożenia projektu nowego środowiska icon

Skrócenie czasu wdrożenia projektu nowego środowiska

Do Twojej dyspozycji oddajemy wykwalifikowanych specjalistów, dzięki temu wdrożenie projektu trwa znacznie krócej.
Ciągłość działania icon

Ciągłość działania

Globalny charakter usług Polcom oraz rozproszona infrastruktura chmury obliczeniowej pozwalają nam na zapewnienie najwyższego poziomu ciągłości działania Twojego biznesu.
Elastyczność w stosunku do zmiennych warunków biznesowych icon

Elastyczność w stosunku do zmiennych warunków biznesowych

Cloud computing, dzięki możliwości skalowania infrastruktury IT, pozwala na szybkie dostosowanie się do zmian.
Optymalizacja kosztów icon

Optymalizacja kosztów

Nie musisz inwestować w zakup dodatkowego sprzętu informatycznego wdrażając nowy system. Dzięki chmurze koszty rozkładają się w czasie oraz są w pełni przewidywalne
Nasze usługi budujemy
w oparciu o własne data
center
Poznaj nasze ośrodki

Potrzebujesz dedykowanego rozwiązania?

Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Napisz do nas i opowiedz nam więcej o Twoim projekcie.
Postaramy się pomóc.


Wyślij zapytanie