background

Dostęp do Internetu

Usługa dostępu do sieci

Realizujemy dowolne projekty informatyczne

Elastyczne usługi od ponad 12 niezależnych operatorów telekomunikacyjnych.

Jesteśmy blisko biznesu

Świadczymy usługę dostępu do Internetu z wykorzystaniem dedykowanych łącz operatorskich. W zależności od Twoich potrzeb, parametry łącz mogą zostać dowolnie dostosowane.

 

 

 

Dostęp do sieci dopasowany do potrzeb

Polcom charakteryzuje w pełni elastyczne podejście do wymagań biznesu. Dodatkowo w zależności od zapotrzebowania, parametry łącz mogą być w czasie rzeczywistym skalowalne, bez konieczności przerwania ciągłości usługi. To sprawia, że możemy świadczyć usługi na bieżąco dostosowywane do zmieniających się potrzeb klientów i rynku.

Poznaj atuty usługi dostępu do Internetu w Polcom

  • 12 niezależnych łącz operatorskich, w tym łącza od operatorów międzynarodowych – stała łączność zapewnia ciągły dostęp do danych oraz ogranicza ryzyko utraty ciągłości działania systemów i aplikacji.
  • Dwa redundantne pomieszczenia telco w każdym obiekcie data center.
  • Zapewniona ochrona DoS/DDoS, czyli przed najpopularniejszymi atakami na sieć i systemy, które mają na celu utrudnienie lub uniemożliwienie dostępu do usług sieciowych.
  • Stała przepustowość łącza przez 24 godziny na dobę – udostępnianie łącza do zasobów Internetu bez limitu przesyłania danych.
  • Zapewniona dostępność usług – zapewniamy odrębne umowy o gwarantowanym poziomie SLA.

Bezpieczeństwo danych i pewność dostępności usług

Polcom to jeden z najbezpieczniejszych ośrodków data center zlokalizowanych na terenie Polski, gwarantujący szyfrowanie danych w chmurze. Dodatkowo zapewniamy gwarantowany poziom usług potwierdzony osobną umową SLA.

Kompleksowe wsparcie

Zapewniamy pierwszą, drugą i trzecią linię wsparcia obsługiwaną przez wykwalifikowanych specjalistów. W oparciu o doświadczenie w projektowaniu dostępu do sieci, już od 30 lat świadczymy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie jakości oraz bezpieczeństwa.

Zaufali nam

Potrzebujesz dedykowanego rozwiązania?

Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Napisz do nas i opowiedz nam więcej o Twoim projekcie.
Postaramy się pomóc.


Wyślij zapytanie