background

Usługi

Polcom INFOR Cloud Platform

Polcom Cloud - pełna moc rozwoju Twojego systemu ERP

Dzięki Infor ERP LN firmy poprawiają wydajność, obsługę klientów i zwiększają zdolność produkcyjną. Wdrażając system Infor w chmurze otrzymujesz wydajne i w pełni skalowane środowisko, które odpowiada wszystkim wymaganiom systemu.

Case Study

Zobacz jakie korzyści niesie wdrożenie systemu ERP w Polcom Cloud

Zobacz case study

Oprogramowanie Infor ERP LN jest dedykowane dla przedsiębiorstw produkcyjnych. System ten charakteryzuje się bogatą funkcjonalnością, która obejmuje różne metody produkcji, w tym produkcję na zapas, na zlecenie, konfigurację na zlecenie czy montaż na zlecenie. Z tą centralną funkcjonalnością są ściśle zintegrowane moduły finansowe, sprzedażowe, zakupowe, logistyczne i  serwisowe. Wdrożenie Infor ERP LN na platformie usługowej Polcom pozwala na elastyczne i bezpieczne korzystanie z możliwości systemu.

Zaufali nam

3D Gence
Alchemia SA
Arhelan
Impex Metal

Szybka wymiana danych z INFOR Cloud Platform

Firmy, które decydują się na wdrożenie oprogramowania typu ERP w modelu cloudowym zyskują dostęp do danych z dowolnego miejsca na świecie, a dzięki temu, że są one w chmurze, mogą łatwo nimi zarządzać w czasie rzeczywistym.

Komfort pracy z Infor ERP System

Korzystanie z oprogramowania ERP w chmurze wiąże się zarówno z optymalizacją kosztów, ale również z oszczędnością czasu. Specjaliści całodobowo nadzorują poprawne działanie systemów i aplikacji, dzięki czemu firmy mogą skupić się na core biznesu.

Mniejsze ryzyko przestojów i strat

Infor ERP LN w chmurze to szereg korzyści związanych m.in. z bezpieczeństwem, zmniejszeniem kosztów inwestycyjnych czy możliwością skalowania zasobów w zależności od aktualnych potrzeb. To także brak obaw o przestoje w ciągłości działania systemów i działów, w tym produkcyjnych, które często generują trudne do oszacowania koszty.

Korzyści

z wdrożenia INFOR ERP na Polcom Cloud

Wysoki poziom bezpieczeństwa icon

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Nasze rozwiązania pomagają chronić dane Twojej Firmy. Dzięki temu możesz spełnić kluczowe wymogi RODO lub zabezpieczyć się przed atakami.
Skalowalność icon

Skalowalność

Parametry środowiska są skalowane w zależności od aktualnych potrzeb Twojej firmy. Dzięki temu możesz uruchomić niezbędne systemy w ciągu kilku chwil.
Skrócenie czasu wdrożenia projektu nowego środowiska icon

Skrócenie czasu wdrożenia projektu nowego środowiska

Do Twojej dyspozycji oddajemy wykwalifikowanych specjalistów, dzięki temu wdrożenie projektu trwa znacznie krócej.
Ciągłość działania icon

Ciągłość działania

Globalny charakter usług Polcom oraz rozproszona infrastruktura chmury obliczeniowej pozwalają nam na zapewnienie najwyższego poziomu ciągłości działania Twojego biznesu.
Elastyczność w stosunku do zmiennych warunków biznesowych icon

Elastyczność w stosunku do zmiennych warunków biznesowych

Cloud computing, dzięki możliwości skalowania infrastruktury IT, pozwala na szybkie dostosowanie się do zmian.
Optymalizacja kosztów icon

Optymalizacja kosztów

Nie musisz inwestować w zakup dodatkowego sprzętu informatycznego wdrażając nowy system. Dzięki chmurze koszty rozkładają się w czasie oraz są w pełni przewidywalne
Nasze usługi budujemy
w oparciu o własne data
center
Poznaj nasze ośrodki

Najczęściej zadawane pytania o Infor ERP

Oprogramowanie dedykowane jest przede wszystkim dla małych i średnich przedsiębiorstw z branży produkcyjnej. Jego uruchomienie w chmurze obliczeniowej to gwarancja pełnej skalowalności oraz wydajności.

System ERP Infor w chmurze to przede wszystkim dostępność środowiska z dowolnego miejsca, połączona z możliwością zmiany parametrów mocy obliczeniowej w zależności od bieżących potrzeb. ERP w chmurze to również optymalizacja kosztów oraz gwarancja ciągłości działania kluczowych systemów i procesów.

Skontaktuj się z nami w celu przygotowania indywidualnej wyceny projektowej. Rozwiązania, które oferujemy, są dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Tak, chmura obliczeniowa gwarantuje nieograniczoną skalowalność. Zasoby można zmniejszać lub zwiększać w dowolnym momencie, w zależności od potrzeb.

Każdorazowo proces migracji dostosowywany jest do potrzeb danej firmy i wykonywany jest etapowo. Harmonogram ustalany jest indywidualnie z klientem.

Potrzebujesz dedykowanego rozwiązania?

Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Napisz do nas i opowiedz nam więcej o Twoim projekcie.
Postaramy się pomóc.


Wyślij zapytanie