Nasi pracownicy zdobywają kolejne kompetencje

Miło nam poinformować, że koledzy z Działu Data Center: Stanisław Byczkowski, Wojciech Suder, Marek Jaśko i Krzysztof Piskorz wzięli udział w profesjonalnym szkoleniu "Prace pod napięciem w urządzeniach rozdzielczych i liniach kablowych o napięciu do 1 kV".

Szkolenie było okazją do poszerzenia naszej wiedzy z zakresu prac pod napięciem przy elektroenergetycznych liniach kablowych i urządzeniach rozdzielczych. Podczas kilkudniowego szkolenia wzięliśmy udział w zajęciach praktycznych przy urządzeniach rozdzielczych na poligonie sieciowym pod napięciem. Myślę, że było to ważne doświadczenie, które przyda nam się w naszej codziennej pracy – mówi Stanisław Byczkowski.

Potwierdzeniem zdobytych umiejętności był praktyczny egzamin, podsumowujący zdobytą w trakcie szkolenia wiedzę, który nasi koledzy zdali z wyróżnieniem.

Dzięki takim praktycznym szkoleniom kolejne osoby w naszej organizacji mogą pracować pod napięciem do 1 kV. Właśnie dlatego udział w szkoleniach tego typu jest niezwykle istotny. Faktem jest, że nasz zespół  jest w coraz wyższym stopniu wyspecjalizowany w obszarach takich jak elektryka i HVAC, a zdobyte doświadczenie wprost przekłada się na bezpieczeństwo pracy data center – podkreśla Andrzej Bocheński, Dyrektor Techniczny Data Center.  

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zamknij