CRM firmy Baseline w chmurze Polcom

Dla klientów wykorzystujących w swoich przedsiębiorstwach systemy CRM wdrożenie ich w modelu cloudowym może wiązać się z optymalizacją kosztów i podniesieniem elestyczności biznesowej. O tym jakie korzyści niesie taki model dla klientów opowiada Piotr Musiał, Dyrektor Zarządzający firmy Baseline tworzącej systemy CRM dedykowane do potrzeb klientów: 


"Firma Baseline to producent innowacyjnego oprogramowania CRM, Elektronicznego Obiegu Dokumentów i Aplikacji Mobilnych. Oprogramowanie Baseline™ zostało stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach - wszystkie procesy sprzedażowe są projektowane według realnego zapotrzebowania i celów biznesowych przedsiębiorstwa. 

Polcom świadczy dla nas usługi udostępniania środowiska cloudowego dla platformy Baseline™. Dzięki cloud computingowi w Polcom zyskujemy gwarancję dostępności oraz praktycznie nieograniczoną skalowalność zasobów, która jest istotna w zakresie realizacji potrzeb naszych klientów. Polcom Data Center to wysoki poziom bezpieczeństwa, który przekłada się bezpośrednio na standard świadczenia usług dla klientów końcowych Baseline."

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zamknij