background
avatar
Autor
Judyta Polak

Projekt migracji do chmury Polcom wyróżniony w konkursie Best in Cloud 2018!

Zobacz więcej

Firma DSI Underground otrzymała wyróżnienie za projekt migracji do chmury Polcom w prestiżowym konkursie Best in Cloud 2018 organizowanym przez Computerworld. Podkreślano przede wszystkim śmiałość wdrożenia oraz obszar korzyści biznesowych jakie uzyskała firma dzięki chmurze Polcom.

Konkurs Best in Cloud ma na celu upowszechnianie i promocję najlepszych i godnych naśladowania sposobów wykorzystania chmury obliczeniowej. Wśród firm, które zgłosiły swoje projekty do konkursu były m.in. Agora SA, Circle K, Hochtief Polska, Empik SA i WiseEuropa.

Korzyści z migracji do chmury przyczyniły się do zdobycia wyróżnienia

Jury konkursu podkreśliło, że projekt migracji DSI Undergrandu do chmury Polcom przyciągnął ich uwagę ze względu na korzyści jakie odniosła firma takie jak:
• szybkość wdrożenia;
• optymalizacja kosztów wdrożenia nowego systemu ERP prawie o 45%;
• znaczny wzrost wydajności i bezpieczeństwa wszystkich systemów.

 

DSI Underground – krótko o firmie, która zmigrowała dane do chmury Polcom

Firma jest obecna w 70 krajach – w takich regionach jak EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka), Azja i Pacyfik, Ameryka Północnej i Południowa – i zatrudnia ponad 2000 osób, w tym inżynierów i specjalistów technicznych z dogłębnym doświadczeniem w branży undergroundowej. DSI Underground wykorzystuje swoje know-how, aby dostarczać rozwiązania dostosowane do indywidualnych i specjalistycznych potrzeb klientów.

Dzięki globalnej skali działalności i szerokiej ofercie, firma jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym terminom realizacji i wielkości zamówień, przy zachowaniu najwyższego poziomu jakości i bezpieczeństwa.

Dodatkowo zespół ekspertów firmy jest dostępny na wszystkich kluczowych rynkach, który służy klientom firmy szczegółowymi rekomendacjami, nadzorem instalacji na miejscu, szkoleniami i testami.

Więcej o tym, jak wyglądał projekt migracji do chmury doceniony przez ponad 100 najlepszych CIO wg Computerword, można dowiedzieć się z case study.

Jeżeli również Państwo szukacie firmy, która kompleksowo pomoże w procesie migracji do chmury to zapraszamy do kontaktu.

Case study DSI Underground
Wróć do newsów