background
avatar
Autor
Pawel Kruszec

Globalna spółka Sapiens

stawia na usługi Polcom

Sapiens Software Solutions umożliwia firmom ubezpieczeniowym odniesienie sukcesu w ciągle zmieniających się wymaganiach rynku. Spółka dostarcza kompleksowe rozwiązania: platformy cyfrowe, rozwiązania oraz usługi dla firm z branży ubezpieczeniowej (w tym ubezpieczeń majątkowych i wypadkowych, na życie, emerytalnych i rentowych oraz reasekuracji), jak również finansowej. Firma oferuje także rozwiązania softwarowe.

 

W zakładce referencje pojawiło się nowe case study dotyczące wdrożenia usług w globalnej spółce – Sapiens Software Solutions.

Sapiens poszukiwał sprawdzonego partnera w zakresie szeroko pojętych usług data center dla swojego największego europejskiego centrum rozwoju oprogramowania, które zlokalizowane jest w Polsce. Właśnie tego dotyczy case study.

Jako dla lidera w branży ubezpieczeniowej i usług finansowych od ponad trzech dekad, bezpieczeństwo danych IT oraz danych klientów ma dla nas ogromne znaczenie. Kolokacja serwerów Sapiens w Polcom Data Center zapewniła nam spokój, niższe koszty i większą elastyczność. Cenimy sobie współpracę z firmą Polcom, ponieważ tak jak my, zapewnia wysokiej jakości usługi i stawia potrzeby klienta na pierwszym miejscu – Moshe Levy, Head of Global IT, Sapiens.

Jedno jest pewne: towarzyszenie Sapiens w dynamicznym rozwoju globalnych struktur to dla nas bardzo ciekawe doświadczenie!

Zachęcamy do zapoznania się z całym case study, z którego dowiesz się również:

• Jaki jest najważniejszy aspekt w działalności firmy Sapiens.
• Co pozwala spółce na dynamiczne zmiany w strukturze organizacji.
• Co zabezpiecza firmę przed generowaniem nadprogramowych kosztów?
• Jakie były kluczowe czynniki brane pod uwagę przez spółkę w trakcie poszukiwania sprawdzonego partnera w biznesie?
• Jakie efekty przyniosła decyzja o ulokowaniu części swoich polskich zasobów informatycznych w Polcom?

Pobierz case study
Wróć do newsów