Ochrona przed cyberatakami background
avatar
Autor
Natalia Gawlowska

Firma BlueBrain odznaczona prestiżowym certyfikatem

Praktyki w branży IT

Firma BlueBrain została odznaczona prestiżowym certyfikatem CompTIA Managed Print Services Trustmark™, przyznawanym firmom, które wyróżnia stosowanie najlepszych rozwiązań i praktyk stosowanych wbranży IT.

Ochrona przed cyberatakami

Brak kontroli nad przetwarzaniem dokumentów w firmie, to zmora spędzająca sen z powiek wielu przedsiębiorcom. W odpowiedzi na te potrzeby firma BlueBrain dostarcza rozwiązania pozwalające na integrację technologii w tym obszarze. Zdobyte certyfikaty, jak Trustmark TM pokazują, że robi to na najwyższym międzynarodowym poziomie.

 

Nowe technologie w branży IT

Należy zauważyć, że głównym celem odznaczenia jest nagrodzenie tych firm, które dzięki stosowaniu nowych technologii w branży IT, dbałości o obsługę klienta oraz rozwój w dziedzinie innowacji, pokazują, że jakość jest dla nich najważniejszym wyznacznikiem świadczonych usług. Krakowska firma pokazuje, że doskonale rozumie tę ideę.

Usługi BlueBrain, firmy z branży IT pozwalają na kontrolę dokumentów w czasie rzeczywistym, tworzenie rozbudowanych raportów oraz na obniżenie kosztów związanych drukowaniem i eksploatacją urządzeń o nawet 30%. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie decyzja tym, by udostępniać usługi w oparciu o chmurę obliczeniową, która pozwala na łatwe skalowanie zasobów i integrację wielu urządzeń w tym samym czasie.

 

Certyfikat potwierdzeniem kompetencji usług BlueBrain

Ten certyfikat to potwierdzenie kompetencji i jakości naszych usług. Doskonale wiemy, że dzisiejsza rzeczywistość biznesowa, szczególnie w obszarze usług biznesowych, wymaga podążania za innowacjami oraz budowania unikatowych kompetencji, co w efekcie pozwala nam na dostarczenie klientom kompletnych usług spełniających ich potrzeby. Żeby to zrobić nasza firma stale rozwija współpracę z zagranicznymi firmami takimi jak CompTIA czy organizacjami jak IMPSGA, ale także poszukuje najwyższej jakości rozwiązań na rynku polskim, takich jak np. korzystanie z mocy obliczeniowej w jednym z najbezpieczniejszych ośrodków w Polsce, Polcom Data Center, podkreśla Roman Rój, wiceprezes BlueBrain.

Wróć do newsów