background
avatar
Autor
Natalia Gawlowska

Cyfryzacja biznesu w nowej normalności

Przeczytaj więcej!

Właściciele firm, członkowie zarządu i dyrektorzy zadają sobie pytanie o to, jak należy działać w czasach pandemii. Aby pomóc odpowiedzieć na to wyzwanie, przygotowaliśmy webinarium pod hasłem: “Transformacja cyfrowa biznesu w nowej normalności.

Jakie są rodzaje migracji IT?

Każda organizacja funkcjonuje w kontekście potrzeb klientów, obecności konkurentów, warunków rynku pracy, niespodziewanych szans i nieoczekiwanych utrudnień. Celem webinarium była próba określenia kluczowych problemów, z którymi najczęściej mierzą się firmy.

Krok w stronę transformacji cyfrowej 

W trakcie spotkania przedstawiliśmy praktyczne wskazówki, które ułatwiają podejście do planowania transformacji cyfrowej i pomagają przygotować strategię wprowadzenia zmian w obszarze zarządzania IT w organizacjach.

Kto uczestniczył w webinarium? 

Webinarium poprowadził Adam Matyaszek, Key Account Manager w Polcom, a gościem specjalnym był Piotr Słanek dyrektor produkcji z firmy PROTECH. Piotr Słanek opowiedział o ścieżce transformacji cyfrowej podjętej przez firmę PROTECH oraz o wyzwaniach w obliczu pandemii COVID-19 (więcej informacji w zakładce Referencje).

Podczas webinarium eksperci poruszyli tematy związane m.in. z:
– słabościami, które obnażył obecny kryzys w zakresach takich jak: cyfryzacja, kosztowne i mało skalowalne IT, wysokie koszty zasobów ludzkich,
– modelami IT zapewniającymi ciągłość działania biznesu – niezależnie od sytuacji,
– dobrymi praktykami branżowymi dot. sposobów na przyspieszenie transformacji cyfrowej, optymalizacji kosztów IT, przyszłych strategii IT oraz zasobów ludzkich,
– Piotr Słanek, dyrektor produkcji w firmie PROTECH, przedstawił praktyczne case study firmy produkcyjnej.

Dla wszystkich, którzy nie mieli okazji wzięcia udziału w webinarium dot. transformacji cyfrowej biznesu w nowej normalności lub wzięli udział i chcieliby zobaczyć to jeszcze raz, udostępniamy nagranie. Gorąco zapraszamy do obejrzenia!

Organizatorami spotkania było IDG Poland oraz Polcom.

Zobacz webinarium
Wróć do newsów