background
avatar
Autor
Judyta Polak

Na czym polega skalowalny model zarządzania infrastrukturą IT?

Zapoznaj się z materiałem

Usługa Managed IT Services to model, który skupia się na zaspokojeniu potrzeb klienta w zakresie zarządzania infrastrukturą IT. Niezależnie od branży, firmy coraz częściej poszukują optymalnych rozwiązań. Mowa tu m.in. o poprawie wydajności procesów czy redukcji kosztów przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości usług.

Skalowalny model Manged IT Services – na czym polega?

Właśnie dlatego Polcom proponuje skalowalny model Managed Cloud Services. Rozwiązanie obejmuje zapewnienie wsparcia specjalistów na każdym poziomie świadczonej usługi, zarówno dla krótko, jak i długoterminowych projektów.

 

Jasne korzyści

Usługa Managed IT Services w Polcom oparta jest na jasnych warunkach współpracy. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, a odpowiednie działanie wszystkich procesów podlega ciągłej kontroli. Każdemu z naszych klientów zapewniamy całodobową obsługę oraz dedykowany system zgłoszeń.

 

Trzy istotne pytania

-Szukasz doświadczonych inżynierów do spraw infrastruktury IT?
-Chcesz osiągać większe zyski z prowadzonych projektów IT?
-Dynamika Twoich projektów wymusza elastyczne zarządzanie IT?

Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś „TAK”, ten materiał jest właśnie dla Ciebie!

 

Optymalne rozwiązanie dla biznesu

Usługa Managed IT Services zapewnia:

-Optymalizację kosztów
-Gwarantowaną dostępność usług
-Wsparcie techniczne w trybie 24/7/365
-Odpowiedzialność po stronie Polcom – za cały proces wdrożenia oraz za zarządzanie projektem odpowiedzialny jest Polcom.

 

Dlaczego Polcom?

Polcom jest właścicielem dwóch najnowocześniejszych ośrodków przetwarzania danych w Polsce, dodatkowo podlega polskiemu prawodawstwu.

Wieloletnie doświadczenie branży, zespół 170 specjalistów oraz liczne wdrożenia i referencje klientów z Polski i zagranicy świadczą o najwyższej jakości świadczonych usług. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym materiałem i skorzystania z usługi Managed IT Services.

 

Pobierz materiał
Wróć do newsów