Cloud computing: co to jest? background

Usługi

Polcom Cloud Platform for SAP

Szybka i skalowalna platforma chmury dla SAP i SAP HANA

Oprogramowanie SAP to jedno z najbardziej znanych rozwiązań ERP dostępnych na rynku. System skutecznie wspiera zarządzanie przedsiębiorstwem i usprawnia funkcjonowanie firmy oraz pozwala na skuteczną kontrolę procesów zachodzących w przedsiębiorstwie. Kompleksowy charakter systemu sprawia, że wymaga on dedykowanej oraz wydajnej infrastruktury informatycznej.

Zobacz case study
Case Study

Porównanie kosztów utrzymania systemu SAP HANA w data center oraz zakupu sprzętu na własną rękę.

ZOBACZ CASE STUDY

Wysokowydajna platforma pod SAP i SAP HANA

Polcom oferuje wysokowydajną platformę PaaS, która zapewnia najwyższą dostępność systemu oraz pełną skalowalność w przypadku wzrostu zapotrzebowania na moc obliczeniową. Udostępniane środowisko spełnia wymagania określone przez producenta oprogramowania.

Bezpieczeństwo i wysoka dostępność

Wybór platformy Polcom PaaS zapewnia nie tylko wysoką dostępność oraz bezpieczeństwo, ale oszczędza też czas i obniża koszty, wynikające z konieczności inwestycji w dodatkowy sprzęt informatyczny oraz jego utrzymanie.

Poznaj Polcom Cloud

Zaufali nam

Grupa Brenntag
Grupa Brenntag Referencje
Velvet CARE
Velvet CARE Referencje
Grupa Maflow
Grupa Maflow Referencje

Korzyści

z wdrożenia SAP HANA na Polcom Cloud

Oszczędność icon

Oszczędność

Do 40% niższy koszt realizacji projektu wdrożenia oprogramowania SAP / SAP HANA na nowym środowisku IT w stosunku do modelu on premise.
Spełnienie wymagań SAP icon

Spełnienie wymagań SAP

Zastosowanie dedykowanego appliance realizowanego przez certyfikowanych inżynierów SAP i SAP HANA.
Skalowalność icon

Skalowalność

Parametry środowiska są skalowane w zależności od aktualnych potrzeb Twojej firmy. Dzięki temu możesz uruchomić niezbędne systemy w ciągu kilku chwil.
Skrócenie czasu wdrożenia projektu nowego środowiska icon

Skrócenie czasu wdrożenia projektu nowego środowiska

Do Twojej dyspozycji oddajemy wykwalifikowanych specjalistów, dzięki temu wdrożenie projektu trwa znacznie krócej.
Wysoki poziom bezpieczeństwa icon

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Nasze rozwiązania pomagają chronić dane Twojej Firmy. Dzięki temu możesz spełnić kluczowe wymogi RODO lub zabezpieczyć się przed atakami.
Ciągłość działania icon

Ciągłość działania

Globalny charakter usług Polcom oraz rozproszona infrastruktura chmury obliczeniowej pozwalają nam na zapewnienie najwyższego poziomu ciągłości działania Twojego biznesu.

Polcom Cloud Platform for SAP dla biznesu

Oprogramowanie SAP zaimplementowane w oparciu o model chmurowy to rozwiązanie, które pozwala na jeszcze większe usprawnienie funkcjonowania przedsiębiorstwa. Usługa Polcom Cloud Platform for SAP polega na udostępnieniu zoptymalizowanego środowiska serwerów wirtualnych, a w jego ramach klient otrzymuje pełne wsparcie specjalistów oraz kompleksową opiekę administracyjną.

Bezpieczne środowisko IT pod oprogramowanie SAP

Rozwiązanie Polcom Cloud Platform for SAP to gwarancja bezpieczeństwa i ciągłości działania. 10 lat doświadczenia w świadczeniu usług cloud computingu, najwyższa jakość bezpieczeństwa potwierdzona międzynarodowymi certyfikatami, m.in. ISO 27017, ISO 27001, ISO 9001 oraz dwa najnowocześniejsze ośrodki data center w Polsce świadczą o najwyżej jakości usług.

Za prawidłowe funkcjonowanie aplikacji odpowiada dostawca usługi chmurowej, ponadto oprogramowanie utrzymywane w modelu cloud w znaczny sposób uwalania czas działów IT, dzięki czemu mogą skupić się na core biznesu.

Nasze usługi budujemy
w oparciu o własne data
center
Poznaj nasze ośrodki

Potrzebujesz dedykowanego rozwiązania?

Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Napisz do nas i opowiedz nam więcej o Twoim projekcie.
Postaramy się pomóc.


Wyślij zapytanie

Korzystanie z oferty Polcom nie wymagało od nas żadnych nakładów związanych z zakupem infrastruktury IT. Uniknęliśmy również nadmiernej ilości sprzętu. Otrzymaliśmy natomiast dedykowane środowisko, z którego z powodzeniem korzystamy.

Jacek Fert Dyrektor Regional IT Director CEE Dział Informatyki / IT Department

Przed podjęciem decyzji na migrację kluczowego dla nas systemu na środowisko cloudowe przeprowadziliśmy szczegółową analizę wielu dostępnych na rynku modeli i rozwiązań. Ponieważ kluczowym elementem była dla nas optymalizacja kosztów inwestycyjnych oraz zapewnienie ciągłości działania systemów utrzymujących produkcję w naszych fabrykach zdecydowaliśmy się na cloud computing w Polcom Data Center. Polcom zapewnia nam najwyższy poziom bezpieczeństwa usług oraz projektowe podejście na każdym etapie.

Lech Barszczewski Dyrektor IT

Często zadawane pytania

SAP to oprogramowanie typu ERP do zarządzania wewnętrznymi procesami w średnich i dużych przedsiębiorstwach.
Wydajną infrastrukturę informatyczną, która zapewni odpowiednie funkcjonowanie systemu ERP. Moc obliczeniowa może być w dowolny sposób skalowana do aktualnych potrzeb biznesowych organizacji.
Czas wdrożenia jest zależny od wielkości środowiska oraz baz danych. Dzięki chmurze obliczeniowej i jej elastyczności czas wdrożenia skrócony jest do minimum.
W celu przygotowania wyceny zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi za pośrednictwem formularza na stronie www lub komunikatora chat. Do każdego projektu i wyceny podchodzimy indywidualnie.
SAP posiada wiele złożonych modułów, które można dopasowywać do potrzeb biznesowych danego przedsiębiorstwa. W połączeniu z chmurą Polcom stanowi kompletne rozwiązanie dające możliwość lepszego zarządzania firmą.