Już od ponad 25 lat działamy zarówno na rynku polskim i europejskim

Rozpoczęliśmy jako integratorzy IT z  koncentracją na dynamicznie rosnące potrzeby rynku w zakresie przechowywania danych. Zbudowaliśmy unikatowe kompetencje i posiadamy wieloletnie  doświadczenie w dostarczaniu klientom optymalnych technologii informatycznych.

Ośrodki Polcom stanowią bazę do świadczenia usług informatycznych na najwyższym poziomie. Jedną z podstawowych usług jest udostępnianie mocy obliczeniowej w tzw. chmurze obliczeniowej (cloud computing). Usługa bazuje na największej komercyjnej platformie sprzętowej w Polsce - nasi klienci otrzymują unikalną jakość na polskim rynku, pozwalającą na uruchomienie dowolnych aplikacji. Usługa pozwala na uruchomienie dowolnie dużego projektu informatycznego i swobodną zmianę jego parametrów w czasie. Jesteśmy przekonani, że połączenie 25-letnich doświadczeń w budowie i integracji środowisk  informatycznych  z najlepszą i największą platformą sprzętową w Polsce gwarantuje naszym klientom najwyższy poziom usług przy optymalnym koszcie.

Partner w biznesie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku usług IT, rozumiemy potrzeby naszych klientów i jesteśmy w  stanie doradzić im najlepsze z możliwych rozwiązań. Dostarczamy kompleksową opiekę pozwalającą na efektywną realizację zamierzonych celów. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas największa wartością. Indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta jest jednym z wyróżników naszej firmy. Właśnie dlatego nasi klienci darzą nas uznaniem, które skutkuje długofalowymi relacjami biznesowymi.

Jakość i bezpieczeństwo

Duży nacisk, jaki kładziemy na kwestie bezpieczeństwa, jest w pełni zrozumiały.

Systemy informatyczne stanowią podstawę funkcjonowania wielu firm, nie trudno więc zrozumieć nacisk, jaki kładziemy na kwestię bezpieczeństwa. Dbamy zarówno o stabilność procesów jak i ich stałą optymalizację. Naszym celem jest osiągniecie zdrowego kompromisu pomiędzy ceną a niezawodnością i jakością. Dowodem na najwyższą jakość naszych usług są międzynarodowe certyfikaty dokumentujące spełnianie standardów zarządzania bezpieczeństwem informacji oraz zarządzania jakością w organizacji. Posiadamy również uprawnienia do przetwarzania informacji niejawnych o klauzulach poufności do "Poufne NATO", "Poufne UNIA" oraz "Poufne KRAJ".

Wykwalifikowani specjaliści

O jakości pracy naszych specjalistów najlepiej świadczy długa lista ukończonych projektów. Zdobyte przy ich realizacji doświadczenia, budują coraz większy kapitał naszych kompetencji, przynoszący zyski przy każdym następnym wdrożeniu. Wykorzystanie innowacyjnych technologii pociąga za sobą konieczność ciągłego podnoszenia kwalifikacji, w tym odbywania wielu specjalistycznych szkoleń. Znajduje to odzwierciedlenie w postaci licznych certyfikatów i autoryzacji, jakimi mogą się poszczycić nasi inżynierowie.

Misja

Naszą misję realizujemy poprzez wprowadzanie na europejski rynek innowacyjnych technologii IT, w zakresie zabezpieczania oraz serwowania informacji elektronicznej. Nasze kompetencje budujemy w oparciu o współpracę z liderami technologicznymi, dostarczającymi rozwiązania do budowy środowisk wysokiej dostępności.

 

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zamknij