Disaster Recovery Center  - Polcom 

 

W ramach zapasowego centrum danych udostępniamy usługi takie jak:

  • Biuro zapasowe
  • Zapasowe centrum danych
  • Planowanie ciśgłości działań 

 

O  naszych usługach

Przedsiębiorstwa z sektorów takich jak sektor bankowy, finansowy czy publiczny są w posiadaniu informacji, które muszą być chronione w szczególny sposób. Są to nie tylko dane osobowe, ale również dane dotyczące czynności bankowych, które są objęte tajemnicą biznesową.

Wymagają one solidnego zabezpieczenia przed częściowym uszkodzeniem lub całkowitą utratą.Aby tego uniknąć można skorzystać z usługi Zapasowego Centrum Danych. Daje to możliwość przełączenia wszelkich usług i działalności operacyjnej z lokalizacji podstawowej do ośrodka zapasowego. Dzięki temu możliwe jest ograniczenie do minimum braku dostępu do usług firmy na wypadek np. poważnej awarii w głównej kwaterze organizacji.Można je użytkować w modelu abonamentowym, który jest tańszy niż stworzenie i utrzymanie własnego centrum zapasowego. Dodatkowo jest bardziej elastyczny, gdyż zasoby są udostępniane wedle zapotrzebowania Klienta.

 

Jeśli chciałbyś się dowiedzieć więcej - zadaj nam pytanie: Formularz kontaktowy 

 

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zamknij