Utrzymanie sprawnego działania infrastruktury informatycznej jest konieczne, ponieważ zapewnia ona ciągłość działania aplikacji, czyli funkcjonowania działalności operacyjnej przedsiębiorstw. Bardzo ważnym komponentem utrzymania infrastruktury w sprawności  jest zapewnienie przez jej producenta wsparcia w  rozwiązywaniu problemów, napraw serwisowych, zmian w oprogramowaniu, usuwaniu błędów w  oprogramowaniu itp. Co zrobić, kiedy to utrzymanie staje się coraz droższe, szczególnie gdy infrastruktura i oprogramowanie  ma już kilka lat?

Istnieje idealne rozwiązanie tego problemu. Jest nim skorzystanie z informatyki jako usługi, często zwanej „Cloud Computing” lub „Informatyką w chmurze”. Główną zaletą tej usługi jest zawsze dostępna dla użytkowników oraz szyta na miarę potrzeb klienta. Oznacza to, że decydując się na taki model współpracy przedsiębiorstwo otrzymuje dokładnie tyle ile potrzebuje, jeśli nagle te potrzeby rosną, istnieje możliwość szybkiego dostosowania zakresu współpracy. Rolą dostawcy w tym modelu usługi usługi jest więc zapewnienie w pełni sprawnej, kompletnej  i profesjonalnej usługi, która jest idealnie dobrana do zapotrzebowań klienta.  

 

Poznaj ofertę Polcom

Szukasz doświadczonego dostawcy usług integracyjnych?

Wysokie koszty IT w firmie? Rozwiązaniem jest cloud computing.

Awaria urządzeń spowodowała straty?

Aplikacje ciągle działają wolno, za wolno?

Czy informatyka w Twojej firmie kosztuje za dużo?

Musiałeś pracować w nocy, bo infrastruktura IT zawiodła?

Po realizacji projektu biznesowego pozostał niepotrzebny sprzęt i oprogramowanie?

Informatyka to źródło niekontrolowanych kosztów?

Czy wiesz, jak zadbać o bezpieczeństwo danych?

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zamknij
Real Time Web Analytics