Zimowe szaleństwo w Polcom

Wielu z naszych pracowników to osoby niezwykle aktywne o niecodziennych pasjach i sportowym zapale. Są wśród nas zarówno biegacze pokonujący wielokilometrowe trasy w górskich terenach, nurkowie, wyczynowi rowerzyści, którym nie straszne zjazdy najtrudniejszymi trasami jak i doświadczeni piloci samolotów.

Zima jednak rządzi się swoimi prawami ... i sportami :-). Oczywistym jest więc, że zimą w Polcomie prym przejmują fani sportów zimowych. Dlatego korzystając ze sprzyjających warunków atmosferycznych postanowiliśmy zorganizować wspólny wyjazd na stok w Tyliczu. Stacja Narciarska „Tylicz” znajduje się na granicy Beskidu Sądeckiego, w południowo-wschodniej części Małopolski niedaleko Krynicy.

Nie zabrakło wśród nas zarówno fanów deski jak i wytrawnych narciarzy, a dla tych którzy stawiają pierwsze kroki na stoku zorganizowaliśmy lekcje z instruktorem. Podczas całodniowej zabawy na stoku dopisywała nam zimowa aura i dobry humor. Jak się okazuje niektórzy zwolennicy zimowych sportów w naszej firmie już szykują narty do kolejnego wyjazdu integracyjnego, podczas którego będą mogli ćwiczyć swoje umiejętności: „Przyznam, że do nart wróciłem dopiero rok temu po 8 - letniej przerwie, dzięki wyjazdowi integracyjnemu w Polcom. Już zapomniałem jaka to frajda, dlatego z niecierpliwością czekam na kolejny wyjazd :-)!” – mówi Rafał Szmuc z Polcom.

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zamknij