Targi Podkarpackiego Klubu Biznesu

W dniach 12 - 13 maja Polcom wziął udział w Targach Wewnętrznych Podkarpackiego Klubu Biznesu, które odbyły się w ramach spotkania Członków PKB.

Taka inicjatywa umożliwia Członkom Klubu zapoznanie się z oferowanymi przez pozostałe przedsiębiorstwa produktami bądź usługami. Podczas tej pierwszej edycji targów wiele firm nawiązało kontakty handlowe ze swoimi potencjalnymi kontrahentami. Dlatego też wychodząc naprzeciw potrzebom naszym przedsiębiorcom, PKB postanowił o kontynuowaniu tej inicjatywy. Stąd też targi wewnętrzne wpisały się na stałe w kalendarz wydarzeń Podkarpackiego Klubu Biznesu i są regularnie co roku organizowane - deklaruje Organizator targów.

Jednym z ważnych punktów wydarzenia była aukcja charytatywna, w trakcie której licytowano prace artystów plastyków oraz niespodzianki sportowe. Klub Asseco Resovii przekazał na licytację medal za drugie miejsce zdobyty przez drużynę podczas turnieju Final Four Ligi Mistrzów (Berlin 2015) oraz koszulkę zaprojektowaną na rozgrywki Ligi Mistrzów sezonu 2016/2017. Zlicytowane zostały również pałeczka sztafetowa i klaser z Pekinu przekazane przez Roberta Korzeniowskiego, wielokrotnego mistrza olimpijskiego, świata i Europy w chodzie sportowym.

Dzięki hojności gości udało się zebrać imponującą kwotę 83 tys. złotych. Dochód przeznaczony został na wakacyjny wypoczynek dla młodzieży, zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla niepełnosprawnej młodzieży oraz zakup wyprawek szkolnych dla potrzebujących dzieci ze szkół podstawowych.

Dzięki uczestnictwu w evencie Polcom miał okazję do promocji idei bezpiecznego przetwarzania danych wśród firm i instytucji członkowskich PKB.

 

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zamknij