Sympozjum Transgresje 2016

W dniach 13 - 14 października 2016 w hotelu Arłamów w Bieszczadach odbyła się druga edycja Sympozjum Transgresje. Spotkanie było okazją do otwartej dyskusji na temat nowoczesnych rozwiązań IT w biznesie oraz pozwoliło na wymianę licznych doświadczeń w obszarach takich jak disaster recovery, inteligentnych systemów zarządzania biznesem oraz business continuity. 

Transgresje 2016 to corodzne Sympozjum organizowane przez Polcom oraz naszych partnerów. Transgresje to miejsce wspólnej rozmowy o tym w jaki sposób rozwój cloud computingu wpływa na zmiany zachodzące we współczesnej sferze biznesowej.  Wierzymy, że moc obliczeniowa ma realny wpływ na zatarcie się wielu granic inwestycyjnych  oraz barier biznesowych w polskich przedsiębiorstwach. Poprzez Transgresje chcemy tworzyć przestrzeń wymiany myśli, doświadczeń i prezentacji prawdziwych przykładów wdrożeń z cloudem w roli głównej, pokazując jego wymiar technologiczny i biznesowy.

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zamknij