Polcom na f5 Forum w Warszawie

21 marca w Warszawie odbyło się f5 Forum, którego partenrem był Polcom. Wydarzenie było okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w zakresie bezpieczeństwa elektronicznego, sposobami ochrony przed atakami w sieci oraz metod migracji do chmury. Eksperci omówili najnowsze rozwiazania w obszarze ochrony i zabezpieczenia danych oraz zaprezentowali wersje demonstracyjne rozwiązań.

Podczas formum wystąpili Tomasz Kowalski oraz Paweł Fundament, dyrektorzy handlowi z Polcom, którzy opowiedzieli o ewolucji infrastruktury Polcom  w kierunku największej i najwydajniejszej architektury chmury obliczeniowej w Polsce. 

 Forum skierowane było do szefów działów bezpieczeństwa (CISO /CSO), audytorów bezpieczeństwa, administratorów sieci i systemów IT, ekspertów ds. zarządzania kryzysowego, szefów działów IT oraz pracowników merytorycznych, jak też konsultantów i ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informacji.

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zamknij