Platforma e-commerce Szkla.com - renomowany dystrybutor szkieł kontaktowych - Klientem Polcom

Szkla.com jest oficjalnym dystrybutorem soczewek kontaktowych. Gwarantuje szybkie i udane zakupy, przy zachowaniu niskich cen i oryginalności produktów - Nasz magazyn liczy ponad 4 miliony soczewek kontaktowych renomowanych firm – komentuje Jacek Młodawski, Wice Prezes portalu Szkla.com. - Chcemy, by powiększające się grono naszych Klientów miało stały dostęp do bogatej oferty. By było to możliwe nie możemy sobie pozwolić na żadne ograniczenia techniczne. Potrzebujemy zatem idealnie dopasowanych rozwiązań IT, aby móc tę tendencje zachować.

Zaoferowane przez Polcom usługi pozwalają na korzystanie z w pełni skalowalnego środowiska informatycznego, które dopasowuje się do aktualnego zapotrzebowania portalu.

- Korzystanie z informatyki jako usługi pozwala nam na ponoszenie kosztów za rzeczywiste użytkowanie zasobów. To dla nas dobre rozwiązanie – rekomenduje.

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zamknij