DSI Underground migruje do chmury Polcom

DSI Underground to międzynarodowa firma świadcząca usługi związane z tunelarstwem, górnictwem, budową dróg i wiatraków oraz geotechniką. Firma zatrudnia ponad 2100 pracowników na całym świecie i prowadzi działalność w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka), regionie Azji i Pacyfiku, Ameryce Północnej i Południowej. Obecnie firma świadczy swoje usługi w 95 krajach na całym świecie. Europejski oddział DSI Underground liczy 21 oddziałów a jego roczna sprzedaż wynosi ponad 261 mln EURO.

Europejska część DSI Underground wymagała wielu zmian takich jak optymalizacja kosztów inwestycyjnych oraz centralizacja oddziałów. Właśnie dlatego w ubiegłym roku firma podjęła decyzję o migracji swojej infrastruktury informatycznej na środowisko cloudowe do Polcom Data Center. Jakie były efekty tej migracji? Zapraszamy do obejrzenia krótkiego video prezentującego całość projektu:

 

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zamknij