Drukowanie pod kontrolą dzięki BlueBrain

Firma BlueBrain została odznaczona prestiżowym certyfikatem CompTIA Managed Print Services Trustmark™, przyznawanym firmom, które wyróżnia stosowanie najlepszych rozwiązań i praktyk stosowanych w branży IT.

 

Brak kontroli nad przetwarzaniem dokumentów w firmie, to zmora spędzająca sen z powiek wielu przedsiębiorcom. W odpowiedzi na te potrzeby firma Blue Brain dostarcza rozwiązania pozwalające na integrację technologii w tym obszarze. Zdobyte certyfikaty, jak Trustmark TM pokazują, że robi to na najwyższym międzynarodowym poziomie. Należy zauważyć, że głównym celem odznaczenia jest nagrodzenie tych firm, które dzięki stosowaniu nowych technologii, dbałości o obsługę klienta oraz rozwój w dziedzinie innowacji, pokazują, że jakość jest dla nich najważniejszym wyznacznikiem świadczonych usług. Krakowska firma pokazuje, że doskonale rozumie tę ideę.

 

Usługi BlueBrain pozwalają na kontrolę dokumentów w czasie rzeczywistym, tworzenie rozbudowanych raportów oraz na obniżenie kosztów związanych drukowaniem i eksploatacją urządzeń o nawet 30%. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie decyzja tym, by udostępniać usługi w oparciu o chmurę obliczeniową, która pozwala na łatwe skalowanie zasobów i integrację wielu urządzeń w tym samym czasie.

 

Jak podkreśla Roman Rój, wiceprezes Blue Brain:

Ten certyfikat to potwierdzenie kompetencji i jakości naszych usług. Doskonale wiemy, że dzisiejsza rzeczywistość biznesowa, szczególnie w obszarze usług biznesowych, wymaga podążania za innowacjami oraz budowania unikatowych kompetencji, co w efekcie pozwala nam na dostarczenie klientom kompletnych usług spełniających ich potrzeby. Żeby to zrobić nasza firma stale rozwija współpracę z zagranicznymi firmami takimi jak CompTIA czy organizacjami jak IMPSGA, ale także poszukuje najwyższej jakości rozwiązań na rynku polskim, takich jak np. korzystanie z mocy obliczeniowej w jednym z najbezpieczniejszych ośrodków w Polsce, Polcom Data Center.

 

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zamknij