background

Kariera

Dołącz do zespołu profesjonalistów

i zacznij pracę w największym Data Center w Polsce!

folder

Administrator systemowy Linux

Miejsce pracy: Skawina

Wyzwania

które na Ciebie czekają
  • Administracja systemami operacyjnymi LINUX
  • Bieżące zarządzanie systemami pod kątem zachowania ich ciągłości działania oraz obsługa zgłoszeń
  • Automatyzacja procesów administracyjnych
  • Rozwój obecnej infrastruktury
  • Budowanie skalowalnych i wysokodostępnych środowisk IT
  • Tworzenie narzędzi usprawniających oraz monitorujących pracę systemów
  • Wdrażanie i utrzymanie platformy chmurowej opartej o rozwiązania Cloudstack oraz vCloud

Oczekujemy

od Ciebie
  • 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobrej znajomości systemów Linux
  • Doświadczenia w administracji serwerami www
  • Umiejętności konfiguracji oraz zarządzania serwerów plikowych (NFS, Samba)
  • Umiejętności instalacji oraz administracji bazami danych MySQL, PostgreSQL
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne opracowywanie dokumentacji technicznej i pracę w systemach anglojęzycznych
  • Dobrej znajomości wybranej platformy wirtualizacyjnej (VMware, XenServer lub Hyper-V)
  • Znajomości języka skryptowego (bash, Python)
  • Podstawowej wiedzy z zakresu sieci

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość systemów Windows Server
  • Znajomość systemów WAF oraz rozwiązań loadbalancingu (np. Haproxy, NetScaler)
  • Umiejętność administracji platformami chmurowymi (Cloudstack, vCloud)
  • Doświadczenie w automatyzacji zadań (Ansible)
  • Umiejętność administracji oraz konfiguracji systemów monitoringu (Nagios, Centreon lub Zabbix)
  • Umiejętność zarządzania systemami katalogowymi LDAP
  • Wiedza z zakresu systemów backupu i archiwizacji danych

Oferujemy Ci

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dodatkowo premiowane zadania
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zapewnienie rozwoju osobistego, szkolenia, certyfikaty
  • Wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz LM na adres: praca@polcom.com.pl. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji.”

30 lat
na rynku

170 specjalistów
w zespole

300+ klientów
na całym świecie

Oferty pracy

folder Skawina

Młodszy administrator systemowy

Zobacz ofertę

Administrator Storage/Backup

Project Manager

folder Warszawa

Key Account Manager

Operator/ka Data Center

Inżynier systemowy w obszarze cloud