background
Kariera

Dołącz do zespołu profesjonalistów

i zacznij pracę w największym Data Center w Polsce!

folder

Administrator systemowy Linux

Miejsce pracy: Skawina

Wyzwania

które na Ciebie czekają
  • Wdrożenie i utrzymanie dużej platformy chmurowej wykorzystującej rozwiązania Cloudstack oraz vCloud
  • Utrzymanie oraz zarządzanie serwerami opartymi o systemy Linux
  • Automatyzacja procesów administracyjnych
  • Rozwój obecnej infrastruktury
  • Budowanie skalowalnych i wysokodostępnych środowisk IT
  • Wdrażanie oraz utrzymywanie środowisk klienckich opartych o różnorodne technologie.

Oczekujemy

od Ciebie
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobrej znajomości systemów Linux (Linuxy oprate o systemy paczek .deb i .rpm)
  • Doświadczenia w  administracji serwerami www (Apache, nginx, Tomcat)
  • Umiejętnośći konfiguracji oraz zarządzania serwerów plikowych (NFS, Samba)
  • Umiejętności instalacji oraz administracji bazami danych MySQL, PosgreSQL
  • Umiejętności zarządzania systemami katalogowymi LDAP
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym swobodnie czytać dokumentację techniczną i pracować w systemach anglojęzycznych
  • Dobrej znajomości wybranej platformy wirtualizacyjnej (VMware, XenServer lub Hyper-V)
  • Znajomości języka skryptowego (bash, Python, PowerShell)
  • Podstawowej wiedzy z zakresu sieci

Oferujemy Ci

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dodatkowo premiowane zadania
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zapewnienie rozwoju osobistego, szkolenia, certyfikaty
  • Wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe
  • Zespołowe LAN Party

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz LM na adres: praca@polcom.com.pl. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji.”

30 lat
na rynku

170 specjalistów
w zespole

300+ klientów
na całym świecie

Oferty pracy

folder Warszawa

Key Account Manager

Zobacz ofertę
folder Skawina

Operator/ka Data Center

Inżynier systemowy w obszarze cloud