• gwarantowane zasilanie najwyższy poziom normy 

  ANSI/TIA 942 - TIER IV 

  dostępność 99,999% rocznie

 • gwarantowane warunki środowiskowe do pracy

  urządzeń informatycznych

  najwyższy poziom normy ANSI/TIA 942 - TIER IV

 • gwarantowane bezpieczeństwo danych i urządzeń

  certyfikacja ISO 27001

  najwyższy poziom normy ANSI/TIA 942-TIER IV

 • najwyższa energooszczędność

  najwyższa efektywność 

  najniższe koszty energii elektrycznej

 • najlepsze data center 

  wybrane przez Grupę Allegro 

  spośród 33 ośrodków w Europie

00:00 / 00:00

Profesjonalne ośrodki przetwarzania danych Polcom 

 

 

Polcom Data Center powstało, aby zapewnić gwarancję bezpieczeństwa, dostępności danych i sprzętu IT klientom firmy, jest to zespół najnowocześniejszych ośrodków przetwarznia danych w  Polsce. 

Nasze usługi świadczymy w dwóch ośrodkach Polcom:

 

Łączna powierzchnia ośrodków  wynosi ponad 12 000 m2. Posiadanie dwóch profesjonalnych Data Center  w odległości umożliwiającej zestawienie dowolnego typu łącza pomiędzy nimi, daje unikalną na rynku możliwość budowy infrastruktury w wyjątkowo bezpieczny sposób. Teraz ośrodek podstawowy i zapasowy mogą być utrzymywane przez jedną firmę, która jest w stanie kompleksowo zadbać o procedury bezpieczeństwa i z jednakową starannością dbać o ciągłość pracy urządzeń klienta lub utrzymywać jego systemy w gotowości 365 dni w roku, 24 godziny na dobę.

Zastosowanie  najnowocześniejszych technologii i mechanizmów zabezpieczających  dało możliwość uruchomienia i utrzymywania największej i najszybszej mocy obliczeniowej w kraju. Dzięki temu klient, wybierając Polcom jako swojego partnera w biznesie, nie musi się obawiać, że wzrost i rozwój jego firmy napotka trudności w zakresie technologii informatycznych. 

 

O naszych usługach 

 

W oparciu o nasze ośrodki przetwarzania danych świadczymy usługi związane z bezpieczeństwem informatycznym, skałaowaniem i przechowywaniem danych a także związane z zachowywaniem ciągłości działań w firmach.  Wśród świadczonych przez nas usług znajdują się między innymi:

 

Zobacz wszystkie świadczone przez nas usługi:  USŁUGI POLCOM

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zamknij